Text

FO REGNSKAP AS

- din regnskapspartner og økonomiske rådgiver

Text

OM OSS


FO Regnskap AS er et autorisert regnskapsbyrå som ble etablert i 2004 som et enkelpersonsforetak, men fra 01.01.2013 omdannet vi foretaket til et AS. Vi har siden oppstart vært medlem i Regnskap Norge.


Vi er et autorisert regnskapsbyrå som betjener små og mellomstore kunder. Hovedkontoret ligger sentralt i Tromsdalen med gode parkeringsmuligheter. Vi har også et avdelingskontor på Nord-Lenangen.

Vårt mål er å kunne bidra til at våre kunder når sine mål. Ved å involvere oss i deres "hverdag" med engasjement og tid ønsker vi å bidra til at våre kunder lykkes.

En av nøkkelfaktorene for å realisere sine mål er blant annet at man velger riktig samarbeidspartner. FO Regnskap ønsker å fremstå som et ledd i verdikjeden til bedriften din, derfor er "teamwork" vårt bidrag til dette.

Vi vektlegger nøyaktighet, rask tilbakemelding og kompetanse innen fagområdet. I tillegg tilpasser vi oss kundenes ønsker og behov vedrørende oppdraget.

Ønsker du en ryddig og oversiktelig økonomi i din bedrift, ta kontakt med oss for en hyggelig regnskapsprat og et uforpliktende tilbud.

Image
Image
Text

Vår visjon

Vi ønsker å være ditt naturlige valg av samarbeidspartner, med kreative og nøyaktige løsninger for små og mellomstore bedrifter.

Text

Våre ansatte



Image
Text

Frank Odin Johansen

Daglig leder/ aut.regnskapfører

Telefon: 915 63 551
post@foregnskap.no

Image
Text

Anita Jensen

Regnskapskonsulent

Telefon: 776 72 221/ 924 34 999
anita@foregnskap.no

Image
Text

Amalie Lund

Regnskapsassistent

amalie@foregnskap.no


Image
Text

Maryna Kalashnikova

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 459 05 765
maryna@foregnskap.no

Image
Text

Daniel Johansen

Regnskapsassistent

daniel@foregnskap.no

Image
Text

Lene Anette Simonsen Granli

Regnskapsassistent

lene@foregnskap.no

Image
Text

Simon Johansen

Regnskapsassistent

simon@foregnskap.no

Text

Systemløsninger

Rawhtml
Image
Text

Adresse

Tromsøysundveien 14
9020 Tromsdalen


Image
Text

Phone


Telefon: 77 67 22 21
Mobil: 91 56 35 51
Telefaks: 77 68 05 00

Image
Text

E-post

E-Post: post@foregnskap.no

Googlemap
Text

Kontakt oss

Form2
Fullt navn
Navn er er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Skriv din melding her
Submit
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon